Magnijam ir svarīga loma vairāk nekā 300 vielmaiņas procesos organismā. Tas uztur elektrolītu līdzsvaru, atbalsta nervu sistēmu un mazina nogurumu. Tā kā organisms magniju neražo, tas ir jāuzsūc ar uzturu.  

Visi cilvēki ir pakļauti magnija trūkumam, tomēr lielāks risks ir gados vecākiem cilvēkiem, grūtniecēm, pusaudžiem un bērniem. Smags magnija trūkums ir reti sastopams, bet viegls var izraisīt biežas galvassāpes, zemu enerģijas līmeni, imūndeficītu, muskuļu krampjus, bezmiegu un trauksmi.

Lai gan magniju var uzņemt, lietojot uztura bagātinātājus, jūsu organismam būs grūti tos uzsūkt. Brīnumainajā ūdenī esošais magnija saturs, kas ir aptuveni 1000 mg uz litru, salīdzinot ar 375 mg RDA pieaugušajiem, var būt uzreiz pieejams jūsu organismam un uzsūcas tieši.  

Ar magniju bagāta dabīgā minerālūdens priekšrocības 

Šis magnija bagātais dabīgais minerālūdens var noderēt, lai ārstētu:

Palīdz zaudēt svaru

Svara zaudēšanas laikā olbaltumvielas un tauki sadalās skābēs, un organisms zaudē būtiskas minerālvielas. Šis ūdens var neitralizēt šādi radušās skābes, vienlaikus aizstājot zaudētās minerālvielas.

Minerālūdens Donat Mg
Minerālūdens Donat Mg

Tas darbojas kā dabīgs caurejas līdzeklis, kas var palīdzēt izvadīt no organisma atkritumproduktus un toksīnu atliekas. Regulāra lietošana var paātrināt vielmaiņu un palīdzēt samazināt apetīti.   

Aizcietējums 

Šim ūdenim ir sulfātu saturs magnija un nātrija sāļu veidā. Tas var arī uzlabot gremošanu.

Kuņģa un zarnu trakta problēmas

Šis minerālūdens jau ir palīdzējis daudziem cilvēkiem, kuri cieš no gremošanas traucējumiem, kuru cēloņi nav zināmi. Simptomi var būt vēdergraizes, grēmas, vēdera uzpūšanās un pilnuma sajūta pēc katras ēdienreizes. Šajā ūdenī esošajam nātrijam, kalcijam un magnijam ir arī pretiekaisuma iedarbība. Tas arī samazina kuņģa gļotādas pietūkumu.

Labākais ūdens pasaulē – Donat ūdens Slovēnijā

Grēmas 

Grēmas ir dedzinoša sajūta krūtīs, ko izraisa kuņģa skābe, kas ceļo līdz rīklei, jeb tā dēvētais skābes reflukss. Ar šo problēmu saskaras katrs desmitais cilvēks, lai gan tā biežāk ir raksturīga vīriešiem, grūtniecēm un gados vecākiem cilvēkiem.  

Kuņģis dienā saražo 2 līdz 3 litrus skābo šķidrumu. Tā vienreizējā sastāva dēļ tikai puslitrs šī ūdens var palīdzēt neitralizēt šīs kuņģa skābes. Tā sastāvā esošais magnijs novērš kuņģa kontrakcijas un pastiprina peristaltiku. Tas ir iemesls, kādēļ šis ūdens darbojas kā dabisks aizstājējs liekā kuņģa skābju daudzuma ārstēšanai. 

Žultsakmeņu profilakse

Sulfāti, kas palīdz novērst aizcietējumus, var arī veicināt žultspūšļa iztukšošanos un saraušanos. Regulāra žultspūšļa iztukšošanās var palīdzēt novērst žultsakmeņu veidošanos un pazemināt sliktā holesterīna līmeni. 

Ziņas no tās pašas kategorijas: