Oriģinālās, patiesi autentiskās espadrilles ar rokām, izmantojot tradicionālās tehnikas, izgatavo amatnieki Ziemeļspānijā. Meistari joprojām ar rokām aptin džutu un rūpīgi apšuj un veido katru apavu. Protams, tā kā tās ir kļuvušas par populāru preci, ar rokām joprojām tiek izgatavotas tikai augstākās kvalitātes čības. Tiešsaistē un plaša patēriņa preču veikalos vienmēr var atrast lieliskus rūpnieciskos izstrādājumus.

Kā valkāt espadrilles?

Vislabākais ir tas, ka šie apavi ir ļoti universāli, tāpēc tos var valkāt kopā ar džinsiem vai šortiem, lai veidotu ikdienišķu vasaras stilu, vai arī espadriļu kājiņu pāri kopā ar kleitu, lai veidotu elegantu un ļoti vasarīgu vakara izskatu. Un mēs vienmēr runājam par vasaru, vismaz ar tradicionālajām espadrilēm. Kopumā tradicionālās audekla espadrilles vislabāk valkāt karstajos un sausajos vasaras mēnešos. Rudenī varat izvēlēties zamšādas un ādas modeļus, kas būs izturīgāki pret agrīnu aukstumu.

Kopumā tradicionālās audekla espadrilles vislabāk valkāt karstajos un sausajos vasaras mēnešos. Rudenī varat izvēlēties zamšādas un ādas modeļus, kas būs izturīgāki pret agrīnu aukstumu.

Kā sasiet espadrilles

Par to ir diezgan daudz diskusiju attiecībā uz sieviešu modeļiem, bet mēs iesakām to darīt šādi. Vienkāršs un elegants stils ar priekšpusē novietotu loku: šis stils ar priekšpusē novietotu loku vislabāk sader ar zemiem ķīļveida modeļiem. Dubults krusts un priekšgals aizmugurē: mazliet sarežģītāk, bet lieliski piemērots dažāda veida espadrilēm. Šim modelim nepieciešamas garākas auklas, lai apvilktu ap potīti.

Espadriļu mazgāšana

Mēs iesakām tos nelikt veļas mazgājamajā mašīnā. Audeklam nebūs problēmu, bet džutas zole varētu tikt bojāta. Ja tās nedaudz nosmērējas, varam notīrīt audekla virsu ar lupatiņu vai sūkli ar ziepēm, bet labi izmazgāt. Stiprā netīrumā tos vēlams mazgāt ar rokām aukstā ūdenī ar maigu mazgāšanas līdzekli un ļaut izžūt gaisā. Kopumā mums vienmēr jābūt uzmanīgiem, lai nesabojātu džutas zoli. Ja apavi saslapstās? Mūsdienās apavu zole ir pārklāta ar dabīgo gumiju, tāpēc apakšdaļa ir pasargāta no ūdens.

Ziņas no tās pašas kategorijas: