Lauvas nātre ir ārstniecības sēne, ko tradicionālajā ķīniešu medicīnā izmanto jau gadsimtiem ilgi. Tā ir pazīstama ar savu spēju uzlabot kognitīvās funkcijas un atmiņu. Ežu dižadatene, ka lauvas nātrenei piemīt arī pretiekaisuma un imūnsistēmu stiprinošas īpašības. Daži pētījumi liecina, ka lauvu nātre var palīdzēt aizsargāt smadzenes no vecuma izraisītas novecošanās. Turklāt lauvu mētru dažkārt izmanto kā dabisku līdzekli trauksmes un depresijas ārstēšanai.

Lauvas nātre ir ārstniecības sēne, ko tradicionālajā ķīniešu medicīnā izmanto jau gadsimtiem ilgi.

Lion’s Mane sēnes ir bagātas ar savienojumiem, ko sauc par hericenoniem un erinacīniem. Tiek uzskatīts, ka šie savienojumi ir atbildīgi par Lauvas pīlādžu kognitīvo funkciju veicinošo iedarbību. Pētījumi liecina, ka hericenoni un erinacīni var stimulēt nervu šūnu augšanu smadzenēs. Tie var arī palīdzēt aizsargāt nervu šūnas no bojājumiem.

Lion’s Mane sēnes ir labs antioksidantu avots. Antioksidanti ir uzturvielas, kas palīdz aizsargāt šūnas no bojājumiem. Lion’s Mane sēnes satur vairāku veidu antioksidantus, tostarp polifenolus un beta-glikānus. Šie savienojumi var palīdzēt mazināt iekaisumu un stiprināt imūnsistēmu.

Parasti lauvas muguras sēnes ir nekaitīgas lietošanai uzturā. Tomēr dažiem cilvēkiem var rasties vieglas blakusparādības, piemēram, kuņģa darbības traucējumi, caureja vai galvassāpes. Pirms lauvmutītes vai jebkuras citas ārstniecības sēnes lietošanas ir svarīgi konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu. Cilvēkiem ar autoimūnām saslimšanām vai cilvēkiem, kuri lieto imunitāti nomācošus medikamentus, nav ieteicams lietot lauvu nātri.

Hericium erinaceus ir sēņu veids, kam ir pierādīts zināms potenciāls labvēlīgs efekts uz smadzenēm. Vienā pētījumā pierādīts, ka tā spēj uzlabot kognitīvās funkcijas cilvēkiem ar Alcheimera slimību, un citā pētījumā pierādīts, ka tā var palīdzēt cilvēkiem ar depresiju. Turklāt ir pierādīts, ka Hericium erinaceus veicina nervu augšanas faktora veidošanos, kas ir svarīgs veselīgu smadzeņu šūnu uzturēšanai. Kopumā Hericium erinaceus šķiet daudzsološs dabisks līdzeklis smadzeņu veselības uzturēšanai.

Hericium erinaceus tradicionāli izmanto ķīniešu medicīnā, jo tas, iespējams, labvēlīgi ietekmē veselību. Šie ieguvumi ietver enerģijas līmeņa paaugstināšanu, gremošanas veicināšanu un kognitīvo funkciju uzlabošanu. Ir daži zinātniski pierādījumi, kas apstiprina šos apgalvojumus, tomēr ir vajadzīgi papildu pētījumi. Hericium erinaceus satur savienojumus, kas var palīdzēt palielināt enerģijas līmeni un uzlabot kognitīvās funkcijas. Turklāt šī sēne var veicināt gremošanu, palīdzot sadalīt pārtikas daļiņas un efektīvāk uzņemt uzturvielas. Lai gan šķiet, ka hericium erinaceus var būt labvēlīgs veselībai, ir vajadzīgi papildu pētījumi, lai apstiprinātu tā efektivitāti.

Kad vajadzētu dzert lauvas krēpes? Uz šo jautājumu nav viennozīmīgas atbildes – tas ir atkarīgs no jūsu konkrētajām vajadzībām un mērķiem. Daži cilvēki uzskata, ka regulāra lauvas mandeles lietošana var palīdzēt uzlabot koncentrēšanās spējas un koncentrēšanos, savukārt citi to lieto kā enerģijas līmeņa vai imunitātes uzlabošanas līdzekli. Galu galā lēmums par to, kad un cik bieži lietot lauvu mane, ir atkarīgs no jums pašiem, ņemot vērā jūsu individuālās vajadzības.

Lauvas griva ir populāra ārstniecības sēne, ko Āzijā lieto jau gadsimtiem ilgi. Tikai nesen šī spēcīgā sēne ir ieguvusi popularitāti Rietumos kā alternatīvs ārstniecības līdzeklis dažādu veselības traucējumu ārstēšanai.

Tātad, vai lauvas krēpes iedarbojas nekavējoties? Atbilde ir gan jā, gan nē. Dažiem cilvēkiem šīs sēnes lietošana var sniegt tūlītēju labumu, bet citi var nepamanīt tās iedarbību, kamēr kādu laiku nav regulāri lietojuši šo sēni. Lauvas grivu var lietot kapsulu, pulvera vai tinktūras veidā, un katrs cilvēks uz katru lietošanas veidu var reaģēt atšķirīgi.

YouTube video
Ja meklējat tūlītējus rezultātus, vislabākais risinājums varētu būt lauvas grivas lietošana kapsulu veidā. Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka var paiet dažas nedēļas regulāras lietošanas, pirms sāksiet pamanīt jebkādus ieguvumus. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ieteicams lietot lauvas grivu katru dienu vismaz divus mēnešus.

Ja vēlaties izmēģināt lauvas grivu, bet nevēlaties apņemties to lietot katru dienu, tad pulveris vai tinktūra var būt labāks risinājums. Šīs formas ir koncentrētākas, tāpēc var nodrošināt ātrākus rezultātus. Tomēr joprojām ir svarīgi tās regulāri lietot vismaz divus mēnešus, lai pilnībā izbaudītu šīs sēnes priekšrocības.

Vai lauvas griva patiešām darbojas?Jā, lauvas griva patiešām darbojas. Ir pierādīts, ka tā efektīvi mazina iekaisumu un uzlabo kognitīvās funkcijas. Turklāt lauvas griva ir spēcīgs antioksidants un var palīdzēt aizsargāt smadzenes no brīvo radikāļu izraisītiem bojājumiem.

Kā jūtaties pēc lauvas krēpes? Lauvas griva liek justies modram un koncentrētam. Tā var arī palīdzēt jums justies enerģiskākam un motivētākam. Turklāt lauvas griva var uzlabot jūsu kognitīvās funkcijas un atmiņu. Visbeidzot, šī sēne var arī uzlabot jūsu imūnsistēmu.

Vai lauvas grivu vajadzētu lietot tukšā dūšā?Iespējams, esat dzirdējuši, ka lauvas grivu vislabāk var lietot tukšā dūšā, lai gūtu maksimālu labumu no šī dabiskā uztura bagātinātāja. Bet vai tā patiešām ir taisnība? Aplūkosim sīkāk pierādījumus.

Daži cilvēki uzskata, ka lauvas vītola lietošana tukšā dūšā ļauj organismam labāk uzsūkt un izmantot šīs sēnes savienojumus. Tomēr nav zinātnisku pierādījumu, kas pamatotu šo apgalvojumu. Patiesībā pētījumā, kas publicēts žurnālā Journal of Ethnopharmacology, konstatēts, ka lauvas grivu lietojot kopā ar pārtiku, patiesībā palielinās tās biopieejamība (savienojuma daudzums, ko organisms var izmantot).

Tātad, ja jūs interesē, vai lauvas vīriņu vajadzētu lietot tukšā dūšā vai nē, atbilde ir, ka tam nav nozīmes. Lietojot to kopā ar ēdienu vai tukšā dūšā, abos gadījumos jūsu organisms varēs absorbēt un izmantot šīs sēnes savienojumus.

Ziņas no tās pašas kategorijas: