Ar gadiem ilgu pieredzi kosmētikas nozarē, Makeup Revolution kosmētika ir pazīstams kā britu uzņēmums, kas rada matu, ādas kopšanas līdzekļus un kosmētiku globālā līmenī. Ir iemesls, kāpēc šis zīmols ir revolucionārs. Tas ir pazīstams ar to, ka rada produktus ātrāk nekā vairāki citi zīmoli pasaulē. 

Makeup Revolution nodrošina tikai visaugstākās kvalitātes produktus par pieņemamām cenām. Uzņēmums uzskata, ka ikvienam, neatkarīgi no viņu budžeta, dzimuma vai atrašanās vietas, ir jābūt priecīgam ieraugot kosmētiku. Viņu kosmētika ir pret dzīvnieku aizskaršanu un netiek testēta uz dzīvniekiem.

Ja jums ir jautājumi par to, kādi Makeup Revolution produkti ir vislabāk piemēroti jūsu vajadzībām, zemāk varat apskatīt jums piedāvātās iespējas:

Luxury Banana Powder

Ja jums ir tumša ādas krāsa un apnicis izmantot caurspīdīgus pūderus, kas pēc tam atstāj baltu un pelnainu krāsu uz jūsu sejas, Makeup Revolution produkts ir tas, kas jums nepieciešams, lai iegūtu maigu un zeltainu izskatu.

Makeup Revolution produkti: Luxury Banana Powder
Makeup Revolution produkti: Luxury Banana Powder

Šis pieejamas cenas produkts ir viens no saprātīgas cenas birstošajiem pūderiem tirgū un tam piemīt dzeltenīga nokrāsa. Pēc tam, kad tas ir notīrīts no ādas, tas nodrošina jūsu sejai matētu, nevainojamu un zīdainu izskatu, vienlaikus saglabājot jūsu ādas silto toni. Baltais, caurspīdīgais pūderis nespēj to izdarīt.

Šķidrais izgaismotājs

Tas var izskatīties pēc CoverFx Custom Cover Drops, tomēr tā ir tikai daļa no izmaksām, neskatoties uz formulējuma ievērojamajām atšķirībām. Šādi krēmveida un eļļaini izgaismotāji ir piemēroti sajaukšanai kopā ar tonālo krēmu, mitrinātāju vai BB krēmu, it īpaši, ja jums ir blāva vai sausa āda.

Makeup Revolution produkti: Šķidrais izgaismotājs

Neskatoties uz to, tas ir ļoti labi piemērots, lai iegūtu seksīgu ķermeņa spīdumu. Tas nav ideāls precīzai izcelšanai, jo biezā šķidrā formula izkustina pamatā esošo kosmētiku.

Visaptveroša maskēšana un kontūrēšana

Pilna un biezas kārtas kosmētika, Makeup Revolution produkti ir pieņemamas cenas. Ja jums patīk matēts konsīleris mitrās dienas, kad jūsu āda ir īpaši taukaina, tad šis produkts jums ir nepieciešams. Šis Makeup Revolution produkts nāk 13 toņos. Daži no tiem ietilpst tumšajā kategorijā, kas ir pienācīgs kosmētikas zīmols.

Un vēl viens padoms. Ja jums ir nepieciešams pretgrumbu krēmu, noklikšķiniet uz saites, lai izlasītu rakstu ar padomiem par šo tēmu.

Pro Highlighter Illuminate

Šis Makeup Revolution izgaismotājs ne tikai sniegs jums skaistu un zeltainu izskatu, bet arī var piedāvāt jums vislabāko naudas ieguldījumu. Ar šo produktu, jūs saņemsiet 15g produkta un tā patiesā formula ir daudzreiz labāka nekā citiem produktiem ar tādu pašu cenu. Lai gan tam trūkst mirdzums, tas tomēr ir apžilbinošs un ir ideāli piemērots vidējai, bālai un tumšai ādai, pateicoties tā rožaini zeltainajam tonim.

Vivis Shimmer Highlighter

Tas piedāvā rindu ar spīdošiem izgaismotājiem, kas ietver sekojošās krāsas – zelta, rožaini zeltains, bronzas un rozā krāsas. Vislabākais ir tas, ka Brick var palīdzēt jums ar jūsu vaigu sārtumu un izgaismošanu, sniedzot jums starojošu mirdzumu. Jūs varat izmantot visas krāsas kopā vai apvienot toņus vēlamajam izskatam. Šis Makeup Revolution produkts ir tas, ko vēlaties ielikt savā somiņā.

Ziņas no tās pašas kategorijas: