Mēbeļu nozare – tas ir ārkārtīgi attīstīts rūpniecības sektors. Slavenu mēbeļu ražotāju priekšlikumi ietver daudz neticamu piedāvājumu – neatkarīgi no tā, vai mēbeles ir paredzētas viesistabām, guļamistabām, birojiem vai dārziem un terasēm. Tādēļ šodien mēs pievērsīsimies pēdējai no minētajām kategorijām – runa ir par dārza mēbelēm.

Dizaineri eksperimentē ar dažādiem stiliem, nestandarta idejām un, pirmkārt, ar materiāliem. Pateicoties inovatīvai ražošanas tehnoloģijai, viņiem ir praktiski neierobežotas iespējas un milzīgs potenciāls. Jūs interesē, ko tas praktiski nozīme patērētājiem? Šajā materiālā Jūs atradīsiet atbildes uz daudziem jautājumiem.

Rotangs, klūgas un koks – dārza mēbeles no dabīga izejmateriāla

Mēbeles terasēm no dabīga materiāla, neapšaubāmi – ārkārtīgi elegantas, īpaši ja tās ir rotanga vai klūgu pinuma mēbeles, kas izceļas ar tradicionālu, raksturīgu bagātīgam atpūtas telpu iekārtojumam, dizainu. Nedaudz vairāk “standarta” dārza mēbeles, var izgatavot no koka. Tie ir droši, galvenokārt – nedārgi, piedāvājumi, kas lieliski iederēsies vietās, kur mēs arī plānojam organizēt tikšanās ar tuviniekiem un kopējas pusdienas “zem brīvam debesīm”.

Tomēr ir jāatzīmē, ka, neskatoties uz reprezentatīvo ārējo izskatu, rotanga vai klūgu pinuma mēbeles terasēm izceļas ar trauslumu. Diemžēl mēs nevarēsim tās aizsargāt pret lietu, augstu mitrumu, krasām temperatūras svārstībām un UV-starojumu. Tādēļ īpaša uzmanība ir jāpiegriež to glabāšanas vietai un tīrībai.

Nedaudz citāda ir situācija ar koka vai koka un tērauda kombināciju konstrukcijām. Tās var aizsargāt ar augstvērtīgu preparātu palīdzību, kuru starpā ir lakas un beices. Protams, šīm mēbelēm ir vajadzīgs vairāk uzmanības nekā plastmasas, tomēr koptas dārza mēbeles daudzas sezonas var saglabāties ideālā stāvoklī.

Tehnoratāns un plastmasas

Ir grūti nepievērst uzmanību pielietojamajām plastmasām, kuras mēs jau
minējām iepriekšējā teksta daļā. Konstrukcija uz tehnoratāna (sintētiskā rotanga ekvivalenta) un plastmasas pamata ir lieliska alternatīva augšminētajiem dabīgajiem materiāliem.

Mēbeles balkonam no poliuretāna – lieliska koka, pinuma vai rotanga imitācija. Rezultātā – patērētāji iegūst patiesi respektablus paaugstinātas izturības komplektus. Un tas viss – pateicoties inovatīvai ražošanas tehnoloģijai, kas, neapšaubāmi, pašreiz ir sasniegusi iespaidīgu līmeni, it īpaši salīdzinājumā ar risinājumiem, kas pirms kādiem desmit gadiem skaitījās moderni un augstvērtīgi.

Vēlaties salīdzināt pieejamos piedāvājumus? Tie ir atrodami VidaXL. Tātad,
iepazīsimies ar risinājumiem, kurus ir sagatavojuši slaveni dizaineri. Pateicoties tam – Jūs iegūsiet priekšstatu par pieejamajām iespējām un izveidosiet komplektu, kas atbildīs visām Jūsu vajadzībām un gaidām.

Ziemassvētku eglīte ar skaistiem Ziemassvētku rotājumiem

Padomi, kā iegādāties vislabāko Ziemassvētku eglīti savam mājoklim

Padomi, kā iegādāties vislabāko Ziemassvētku eglīti savam mājoklim
Ziemassvētki ir tikai reizi gadā, un tieši tāpēc labākās Miravilas Ziemassvētku eglītes iegāde tiek uzskatīta par ģimenes tradīciju. Labā ziņa ir tā, ka saglabāt tās smaržīgo un zaļo izskatu, tiklīdz tā nonāk jūsu mājās, nav nemaz tik sarežģīti.

Ziņas no tās pašas kategorijas: