Lielākais jautājums par pretgrumbu krēmu ir tas, vai tā lietošana agrāk nekā nepieciešams ir veselīga jūsu ādai. Vai jums vajadzētu sākt lietot šo krēmu, kad esat vēl ļoti jauns? Tīņi bieži vien ir apjukuši, kad viņi redz, ka viņu mammas izmanto to. Citas jaunākās dāmas brīnās katru reizi, kad viņas redz, ka viņu koledžas seniori vai biroja darbinieki izmanto šo produktu. 

Ja esat vēl jauns, tad jums nevajadzētu vēl satraukties par neglītām grumbām. Patiesībā labākais, ko jūs varat darīt, lai izvairītos no no grumbām – sportot, atsvaidzināt sevi un vienkārši būt veselam. Vai jums tas patīk vai nē, pat labākie pretgrumbu krēmi nekad nestrādās, ja neuzturat veselīgu dzīvesveidu.

Pretgrumbu krēmu sastāvdaļām ir jāpalīdz kondicionēt, mitrināt, atjaunot
Pretgrumbu krēmu baro ādu

Un tomēr, ne par velti sievietes iztērē tūkstošiem dolāru uz krēmiem, kas apsola izlīdzināt un likvidēt viņu grumbas. Ņemiet vērā, ka mēs runājam par sievietēm nevis tīņiem, kuri uztraucas par vēl neesošām grumbām. 

Kādus pretgrumbu krēmus jums vajadzētu lietot?

Patiesībā šeit nav pareizas vai nepareizas atbildes. Laba analoģija ir šāda – iedomājieties par diviem identiskiem cilvēkiem ar identiskām ādas problēmām, kuri izmanto to pašu pretgrumbu krēmu, bet sasniedz dažādus rezultātus. Tādā veidā jūs patiesi sapratīsiet, kā izvēlēties pareizo pretgrumbu krēmu.

Video: Pretgrumbu krēmu

Lai to uzskatītu par efektīvu, ādas krēmam ir jāspēj atrisināt trīs būtiskas problēmas, kas ir galvenie grumbu vaininieki. Tas ietver hialuronskābes sabrukumu, brīvo radikāļu oksidācijas radītie bojājumi un samazināts kolagēna un elastīna ražošanas daudzums. 

Nepievērsiet uzmanību neaptveramiem apgalvojumiem vai arī cik lieliski smaržo produkts. Šīs lietas ir bezjēdzīgas, ja par krēmu netiek apspriests tā patiesais pretgrumbu ādas kopšanas mehānisms un kad sastāvdaļas nevar patiesībā cīnīties pret galvenajiem cēloņiem. Un neliels padoms, lai saglabātu savu ādu jauneklīgu un mirdzošu kā pasakā. Moringa piedeva var palīdzēt uzlabot jūsu ādas mirdzumu.

Sastāvdaļas, kas padara pretgrumbu krēmu lielisku

Pretgrumbu krēmu sastāvdaļām ir jāpalīdz kondicionēt, mitrināt, atjaunot un aizsargāt pret UV stariem. Negaidiet, ka tas palīdzēs apkarot jūsu grumbas uzreiz. Turklāt sastāvdaļām vajadzētu palīdzēt uzsūkt un vienmērīgi izklāt krēmu uz jūsu ādas. 

Pretgrumbu krēmu
Pretgrumbu krēmu jauneklīgākam izskatam

Dažādu sastāvdaļu īpatsvars ir svarīgs arī tāpēc, ka formula, kas iedarbojās kā maģija uz jūsu draugu, var nespēt izārstēt jūsu bojāto ādu vai novērst ādas novecošanos tieši jums. Cik vien iespējams, jums vajadzētu izvēlēties krēmus ar dabiskām sastāvdaļām, piemēram, alveja un neaizstājamās taukskābes jūsu izvēlētajā pretgrumbu krēmā. 

Svarīgākās sastāvdaļas ir minerālvielas un vitamīni, kas var palīdzēt atjaunot ādu sadziedējot to iekšpuses. Tas arī atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams, ja jums nepieciešams pretsauļošanās krēms vai jebkāda veida SPF. Iespējams, ka jums nav nepieciešams lietot SPF, ja lietojat krēmu naktī. Aplauzumam tomēr izmantojiet Makeup Revolution produkti.

Pretgrumbu krēms noteikti palīdzēs, jo tas palīdz novērst novecošanas pazīmes, kā arī palīdz atbrīvoties no nevēlamām grumbām.

Grims

Kāpēc grima valkāšana ir pilnīgi saprātīga

Grims ir daudz vairāk nekā tas, kas redzams no pirmā acu uzmetiena. Neatkarīgi no tā, vai jūs tam ticat vai nē, šie produkti var darīt brīnumus, pārveidojot jūsu dzīvi vairāk veidos, nekā jūs jebkad varētu iedomāties.

Ziņas no tās pašas kategorijas: