Lielākajai daļai privātpersonu un uzņēmumu visā pasaulē parasti ir iekšzemes vai vietējie bankas konti. Ir brīži, kad tas ir pietiekami. Tomēr, ja jums ir plāni doties ceļojumā uz ārzemēm vai plānojat ieguldīt naudu ārzemēs, ne vienmēr ir gudra izvēle paļauties tikai uz jūsu vietējo bankas kontu. Tā vietā, ir lielāka jēga atvērt bankas kontu ārzemēs

Šeit mēs piedāvājam jums dažus populārākos iemeslus, kāpēc bankas konts ārzemēs ir izdevīgs pensionāriem, korporācijām, investoriem un uzņēmumiem, kuri vēlas paplašināties un aizsargāt savas bagātības.

Dzīvošanai vai ceļošanai uz ārzemēm

Jums nav nepieciešams cēls investīciju mērķis, tikai, lai atrastu izdevīgu bankas kontu ārzemēs. Ja kādu dienu plānojat ceļot uz ārzemēm vai doties pensijā citā valstī, piekļuve jūsu bankas kontam tajā valstī sniedz lielas priekšrocības. 

Atvērt bankas kontu ārzemēs

Tā vietā, lai tērētu naudu par papildu maksām, lai samaksātu rēķinus un nopirktu pārtiku, tas palīdzēs viegli piekļūt bankas kontam jūsu izvēlētajā valstī. Tas it īpaši ir labi, ja vēlaties doties pensijā, piemēram, Belīzē, kas piedāvā aizjūras pensionāriem vilinošu KPP (QRP) jeb  kvalificētu pensionēšanās programmu. 

Viegla un vienkārša piekļuve dažādām ārvalstu valūtām

Lielākā daļa cilvēku, kas atver bankas kontu ārzemēs, to dara, lai piekļūtu dažādām ārvalstu valūtām. Neatkarīgi no valūtas, kas jums nepieciešama, pastāvīgi darbojoties ar dārgu valūtas konvertēšanu, varētu būt pilnīga naudas un laika izšķiešana jums. Ir daudzreiz labāk, ja jums vēlamā valūta ir pieejama visu laiku.

Lai tas būtu iespējams, ir saprotams, ka ir nepieciešams ārzemju bankas konts. Atceraties, ka jums nav nepieciešams konts vietā no kuras vēlaties iegūt konkrēto valūtu. Lielākā daļa aizjūras banku ļauj klientiem saglabāt savu kontu atlikumus konkrētās valūtās. Tas arī ļauj jums uzzināt precīzu valūtas summu, kura pieder jums. Tas nozīmē, ka ātrās izmaiņas valūtas kursā neietekmēs jūs. 

Nodokļu priekšrocības

Daudzi cilvēki izvēlas atvērt bankas kontu ārzemēs, jo tas arī atvieglo viņu dzīvi un padara to vienkāršāku. Tas ir pārsteidzošs iemesls, lai gan tas nav vienīgais iemesls, kāpēc korporācijas un investori atver ārzonas bankas kontus. Atverot aizjūras bankas kontu, jūs varat novērtēt jūsu bagātības pēc vietējo likumu nodokļiem. Lielākajā daļā ārzonas galamērķu šie nodokļu likmes darbojas par labu ārvalstu investoriem. 

Ir vairāki nodokļu veidi, kurus jūs varat apsvērt, ja vēlaties atvērt starptautisko banku. Svarīgākais ir kapitāla pieauguma nodoklis ārzemniekiem. Jūs arī būsiet pārsteigts, uzzinot, ka lielākajā daļā valstu tas var būt minimāls vai dažreiz neeksistējošs. 

Vietējā ienākuma nodokļa procentuālā daļa daudziem cilvēkiem ir mazāk svarīga. Ja vien jūs neesat viens no cilvēkiem, kas gatavojas strādāt ārzemēs un saņemt algu no sava ārzemju darba devēja, šis konkrētais nodoklis netiks piemērots jums un jūsu mantībai. 

Šie ir tikai daži no daudzajiem iemesliem, kāpēc ārzemju konta atvēršana ir gudrs solis. 

Ziņas no tās pašas kategorijas: