Biškopība vairs nav tikai hobijs un laika notriekšanas veids, jo tā ir kļuvusi par profesiju daudziem cilvēkiem. Šī nodarbošanās var būt ļoti produktīva, bet tas arī varētu būt sarežģīts uzdevums, izsekot līdzi biškopības procesam. Jums būs nepieciešama laba tehnika, kas palīdzēs jums novirzīt visus jūsu centienus šajā procesā. Kvalitatīvi medus ekstraktori ir viens no galvenajiem veidiem, kas jums būtu jāiegūst, lai iegūtu vislabākos rezultātus par savām ieliktajām pūlēm. 

Kā biškopim, nekas nav labāks kā prieks par iegūtajiem smagā darba augļiem. Jūs ne tikai iegūstat medu, kas ir dabīgs un svaigs ņemts tieši no bišu stropa ligzdām, jo jūs varat arī gūt peļņu no tā.

Medus ekstraktori

Ja jūs plānojat veidot ienesīgu biznesu no jūsu biškopības hobija, nākamā lieta, kas jums būtu jādara, ir jānopērk labs medus ekstraktors. 

Lielākie ieguvumi, ko dod medus nosūcējs ir ražas palielināšanās un medus ražošanas ātrums, kas ir galvenais mērķis tiem biškopjiem, kuri vēlas iegūt stabilus ienākumus. 

Zemāk ir sniegtas dažas priekšrocības, kas jums patiks, ja jums ir sava medus ekstrakcijas iekārta:

Ātrāka medus ieguve kā nekad iepriekš

Efektīva un ātra medus ieguve ir vislielākie ieguvumi, ko jums sniegs medus nosūcēja iekārta. Tā kā ierīce ir īpaši izstrādāta šim īpašajam mērķim, medus ekstrakcija no bišu stropa šūnām kļūst ātrāka, izmantojot nosūcēja centrbēdzes mehānismu, nekā veicot tradicionālo manuālo ekstrakcijas procesu. Tas arī nozīmē, ka jums radīsies mazāk problēmu. Kad katra nosūcēja izpildes kārta ir pabeigta, medus, kas uzkrāts no šūnām, pulcēsies spaiņa formas nosūcēja apakšā un medu var ievākt. 

Palielināt un paātrināt medus ražošanu 

Būtībā tas ir bišu darbs ražot medu, bet ir kaut kas, ko jūs varat darīt, lai palīdzētu tām paātrināt viņu darba procesu. Medus ekstraktori nerada nekādus bojājumus šūnās, jo šīs mašīnas vienkārši atbrīvo šūnas no medus.

Kvalitāte medus ekstraktori
Medus ekstraktori – Medus nosūcēja tips: radiālais nosūcējs

Kad ekstrakcija ir pabeigta, jūs varat atlikt atpakaļ stropa sekciju stropā, kur to var atkal izmantot bites, lai ražotu vairāk medu. Bitēm vairs nav jātērē laiks, ražojot vairāk bišu vaska, lai izveidotu jaunas šūnas. Tas arī samazina laiku, kas ir jums jāgaida līdz nākamai ražas dienai. 

Ekstraktējiet medu savā tempā un lēnām 

Visuzticamākie medus ekstraktori pārdodas sākot ar cenām no $300 līdz $800. Biškopjiem ir grūtāk iegādāties savas medus nosūkšanas mašīnas, jo īpaši tiem, kas ir tikai iesākuši biškopja biznesu vai ir ar zemu ražošanas līmeni. Tā vietā viņi veido klubus ar kolēģiem biškopjiem un kopā pērk vienu ekstraktoru. Pēc tam ekstraktors kļūst par komunālo priekšmetu, ko nevar izmantot jebkurā laikā, kad tas ir nepieciešams vai vēlaties to izmantot.

Video: 5 labākie medus ekstraktori, kurus nopirkt 2019. gadā

Jūs varat atrisināt šo problēmu, iegādājoties medus ekstraktoru par jums labākām cenām. Veikalos ir piedāvātas vairākas izvēles, un viss, kas jums ir jādara, ir jāizpēta, kāds ir pareizais un jums atbilstošais aprīkojums, kas jums ir nepieciešams. 

Ziņas no tās pašas kategorijas: