Printera rezerves kartridžas iegāde ir viena no mulsinošākajām lietām, ko jūs jebkad darīsiet. Neskatoties uz to ne tik lētajām cenām, printera kartridžas iegāde var būt diezgan sarežģīts process dāžādo printera kartridžu veidu dēļ, ko var iegādāties no dažādiem ražotājiem. 

Lai būtu vieglāk orientēties starp dažādajām printeru kartridžām, ir svarīgi iepazīties ar pieejamajiem kartridžu veidiem un iegūt dažus padomus par to, kā izvēlēties pareizo kartridžu, kas nepieciešams tavam printera veidam, atbilst tā prasībām un izmantošanas veidam.

Tonera un tintes kartridža

Vispirms jums ir jānoskaidro kāda ir atšķirība starp toneri un tinti. Šeit ir ātrs pārskats par to, kas padara šīs divas vielas tik atšķirīgas viena no otras:

Tonera kartridža

Toneris ir krāsas tinte, kas sastāv no sausa pulvera, kas satur mikroskopiskas plastmasas daļiņas. Tas tiek izmantots lāzerprinterī, kurā pulveris tiek elektroniski uzsildīts, uzlādēts, pēc tam uz papīra tiek uzklāts caur rotējošo cilindru, kas atrodas ierīcē. Šī procedūra ļauj efektīvi un ātri drukāt, īpaši lielākiem printēšanas darbiem. 

Tintes kartridžs
Tintes kartridžs komplekti

Tintes kartridža 

Tintes kartridžs satur krāsainu vai melnu šķidro tinti un galvenokārt tiek izmantotas tintes printeros. Tintes printeri tiek piepildīti ar spēcīgām tintes kartridžām, kuras tiek izmantotas, lai izsmidzinātu šķidro tinti uz konkrētās lapas nepieciešamajā vietā.

Video: Kā nomainīt Epson WorkForce printera tintes kasetņu maiņas kasetnes Epson daudzfunkcionālā ierīce

Tinte satur sarežģītu krāsvielu un pigmentu kombināciju, kas palīdz saglabāt krāsu uz lapas, kā arī rada krāsas, kas ir precīzākas. 

Kurš ir labāks variants?

Ilgstošās debates par to, kas ir labāks – toneru vai tintes krāsas. Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, kam jūs izmantojat printeri, kādas ir jūsu prasības krāsas kvalitātei un kāds ir jūsu budžets. 

Teksta un attēla kvalitāte 

Lai gan lāzerprinteri parasti nodrošina ātrāku vispārējo veiktspēju, bet tie nespēj tikt līdzi tintes printeriem, ja ir runa par attēla kvalitāti. Tā kā šķidro tinti izmanto tintes kartridžos, krāsas labāk sajaucas kopā un tādējādi rada labākus attēla printēšanas krāsas kvalitātes rezultātus. Bet, ja drukāsiet tikai dokumentus galvenokārt melnā krāsā, veiktspēja un ātrums lāzerprinteriem kompensē tā attēlu kvalitāti. 

Veiktspēja un ātrums 

Ja jūsu galvenā prasība, pērkot jaunu printeri, ir ātrums, jums ir jāizlemj starp tintes un lāzerprinteri, jo abi nodrošina izcilu veiktspēju un ātrumu, balstoties uz cik daudz jūs vēlaties iztērēt naudu uz šādu produktu. Agrāk tintes printeri bija lēnāki salīdzinājumā ar lāzerprinteriem, bet jaunākie uzlabojumi no dažādiem zīmoliem radīja iespēju tintes printeriem un tagad tie spēj sekot līdzi lāzerprinteru printēšanas ātrumam. 

Ieguldot naudu augstas kvalitātes tintes vai lāzerprinterim var sniegt jums iespēju iegūt 20 izprintētas lapas vienas minūtes laikā. Salīdzinot to ar 6 izprintētām lapām vienas minūtes laikā, kad ir runa par lētākiem printeriem un jūsu iztērētās naudas vērtība tiks atmaksāta. 

Printera kartridžas iegādei nav jābūt sarežģītam procesam. Ja zināt, kas jums ir nepieciešams un cik daudz esat gatavs maksāt, tad jūs atradīsiet bez problēmām sev piemēroto printeri. 

Ziņas no tās pašas kategorijas: